تالار گفتمان


منوی دسته ایکاربران اینستاگرام در روزهای گذشته شاهد تغییرات و اضافه‌شدن ویژگی‌های جدید به این شبکه‌ی اجتماعی پرطرفدار و محبوب بوده‌اند. اضافه‌شدن افکت‌های جدید به بخش بومرنگ یکی از مهم‌ترین تغییرات اینستاگرام پس از مدت‌ها بود؛ اما افزوده‌شدن قابلیت‌های جدید به همین‌جا ختم نمی‌شود و اینستاگرام به فکر کاربران نسخه‌ی وب نیز بوده و اعلام کرده است به‌زودی ارسال پیام خصوصی که در میان کاربران به دایرکت مشهور است، ازطریق مرورگر و نسخه‌ی وب نیز امکان‌پذیر خواهد شد. این قابلیت قطعا برای صفحات اینستاگرامی تجاری و اینفلوئنسرها خبر خوشحال‌کننده‌ای است؛ چراکه این دسته از کاربران می‌توانند به‌سادگی به کمک نسخه‌ی وب دایرکت‌هایشان را تنظیم کنند و به آن‌ها پاسخ دهند.


فیسبوک اعلام کرده است اضافه‌شدن دایرکت و ارسال پیام در نسخه‌ی وب اینستاگرام فعلا در مرحله‌ی آزمایشی است و برای تمام کاربران فعال نشده‌ است.

مارک زاکربرگ، مدیرعامل فیسبوک، سال گذشته اعلام کرده بود دایرکت و استوری‌ها و گروه‌ها در اینستاگرام به‌سرعت در حال افزایش است. به‌گفته‌ی وی، فیسبوک قصد دارد اپلیکیشن‌های فیسبوک و واتساپ و اینستاگرام را با یکدیگر ادغام کند تا کاربران مجبور نباشند برای ارسال پیام بین اپلیکیشن‌ها در رفت‌و‌آمد باشند. درباره‌ی این ادغام توضیحی داده نشده است؛ اما به‌نظر می‌رسد باتوجه‌به اضافه‌شدن قابلیت ارسال پیام به اینستاگرام نسخه‌ی وب، باید منتظر تغییرات گسترده‌ای در اپلیکیشن‌های وابسته فیسبوک باشیم.


بازگشت…

مرتبط باموضوع :

 کارت گرافیک گیگابایت با خنک کننده مایع  [ جمعه، 24 مهر ماه، 1394 ] 690 مشاهده
 نحوه بلاک کردن یک آدرس ایمیل در جیمیل  [ دوشنبه، 12 بهمن ماه، 1394 ] 649 مشاهده
 بزودی پردازنده های جدید اینتل از سری اسکای لیک  [ سه شنبه، 13 بهمن ماه، 1394 ] 703 مشاهده
 سال نو خجسته باد  [ شنبه، 29 اسفند ماه، 1394 ] 861 مشاهده
 بیت کوین رایگان  [ شنبه، 4 مرداد ماه، 1399 ] 17 مشاهده
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما (ضروری): 
ایمیل شما (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

اشتراک گذاري مطلب